• Showband Corio Heerlen

  • Wedstrijden Rodahal

  • WMC Kerkrade 6 t/m 30 juli 2017

  • Parkstad Limburg Stadion

  • De Rodahal

Taal

Login Formulier

 

Saturday 8 July & Sunday 9 July - Championship Division

 

Start

Division

Participant

Reg. Nr.

City/Country

Score

 

Championship

Brassband De Wâldsang

1135

Buitenpost - NL

  86.50

 

Championship

Brass Band Schoonhoven A

1110

Schoonhoven - NL

  91.50

 

Championship

Brassband Buizingen

1136

Halle - BE

  89.50

 

Championship

Brassband Willebroek

1118

Willebroek - BE

  97.50

 

Championship

Brass Band Heist

1125

Wiekevorst - BE

  90.50

 

Championship

Brass Band Treize Etoiles

1127

Conthey - CH

  93.50

 

Championship

Manger Musikklag

1129

Manger - NO

  94

 

Championship

Amsterdam Brass

1134

Amsterdam - NL

  87

 

Championship

Carlton Main Frickley Colliery

 

Elmsle - GB

  95

 

Championship

National Band of New Zealand

 

Invercargill - NZ

  95

 

 

 

Saturday 8 July - 1st Division

 

Start

Division

Participant

Reg. Nr.

City/Country

Score

 

1st

Brassband Kunst naar Kracht

1104

De Goorn - NL

  87.00

 

1st

Spijkerpakkenband

1107

Opsterland - NL

  92.50

 

1st

Brassband Merum

1111

Herten/Roermond - NL

  94.00

 

1st

Brassband Oefening en Uitspanning

1113

Wijk en Aalburg - NL

  95.00

 

1st

Brass Band Emmental

1115

Oberburg - CH

  84.00

 

1st

Brassband Excelsior Kloetinge

1116

Kloetinge - BE

  82.50

 

1st

Brassband Pro Rege

1117

Heerenveen - NL

  93.50

 

1st

Cologne Concert Brass

1122

Cologne - DE

  85.50

 

1st

Ensemble de Cuivres Ambitus

1126

Orsières - CH

  90.50

 

1st

Brassband Bacchus

1128

St-Martens-Lennik - BE

  89.50

 

1st

Brass Band Sachsen

1131

Frankenberg - DE

  85.50

 

 

 

Saturday 8 July - 2nd Division

 

Start

Division

Participant

Reg. Nr.

City/Country

Score

 

2nd

Christelijke Brassband Gloria Deï

1101

Gerkesklooster-Stroobos - NL

  96.00

 

2nd

CMV Euphonia

1102

Wolvega - NL

  88.00

 

2nd

Martini Brassband Groningen

1106

Groningen - NL

  94.00

 

2nd

Schoonhoven B

1133

Schoonhoven - NL

 89.00

 

2nd

Brass Band Konkordia Büsserach

1109

Büsserach - CH

  93.00

 

2nd

Badische Brassband

1120

Mühlhausen - DE

  90.00

 

2nd

Brassband Hombeek

1123

Hombeek - BE

  95.00

 

2nd

Brassband Gent

1124

Gentbrugge - BE

  91.00

   

 

 

 

 

 

 

 

Saturday 8 July - 3rd Division

 

Start

Division

Participant

Reg. Nr.

City/Country

Score

         

 

 

3rd

Christelijke Brassband De Nije Bazún

1114

Britsum - NL

  89.50

 

3rd

Gereformeerde Brassband Groningen

1119

Groningen - NL

  93.00

 

3rd

Greidebrass

1121

Greidhoeke - NL

  89.00

 

3rd

KMFL Brassband Lembeek

1130

Lembeek - BE

  92.00

 

 

 

Friday 14 July - Parkstad Limburg Theater - Percussion

 

Start

Division

Participant

Reg.nr.

City/Country

Score

13:00

First

Archbishop Temple School Percussion Ensemble

1405

Preston - UK

  65.20

14:15

World

Percussion Ensemble Jong Nederland Asten

1401

Asten - NL

  93.56

15:45

World

Percussie-ensemble De Herleving - Brussegem

1409

Merchtem - BE

  87.38

17:15

BREAK

     

 

19:30

First

Love Music Trust Percussion Ensemble

1415

Sandbach - UK

  70.00

21:00

World

Cadenza Twello

1404

Twello - NL

  97.16

 

 

 

Saturday 15 July - Rodahal - Harmony & Fanfare

 

Start

Division

Participant

Reg.nr.

City/Country

Score

10:00

Fanfare 1

Christelijke Muziekvereniging Excelsior

1323

Schraard - NL

  87.50

10:50

Fanfare 1

Muziekvereniging Joost Wiersma

1306

Jistrum - NL

  93.00

11:40

Fanfare 1

Muziekvereniging Excelsior

1305

Zwolle - NL

  85.00

12:30

BREAK

     

 

14:15

Harmony 1

Saratoga Symphonic Wind Ensemble

1207

Saratoga California - US

  77.17

15:15

Harmony 1

Harmonieorkest De Volksgalm vzw

1259

Riemst - BE

  96.08

16:15

Fanfare 1

Christelijke Muziekvereniging Concordia Oldebroek

1321

Oldebroek - NL

  90.50

17:05

BREAK

     

 

18:30

Fanfare Concert

Koninklijke Stadsfanfaren Izegem

1311

Izegem - BE

  90.80

20:00

Fanfare Concert

Koninklijke Fanfare Kempenbloei Achel

1304

Achel - BE

  97.70

 

 

 

Saturday 15 July - Parkstad Limburg Theater - - Harmony & Fanfare

 

Start

Division

Participant

Reg.nr.

City/Country

 

10:00

Harmony 3

Banda Vaguense

1236

Vagos - PT

  85.17

10:40

Harmony 3

Archbishop Temple School Senior Concert Band

1219

Preston - UK

  65.00

11:20

Harmony 3

Kreisorchester Trier-Saarburg

1216

Trier - DE

  91.17

12:00

Harmony 3

Symphonisches Jugendblasorchester der Rheinischen Musikschule Köln

1269

Köln - DE

  81.00

12:40

BREAK

     

 

13:30

Fanfare 3

Koninklijk Fanfare Korps West-Frisia

1313

Twisk - NL

  80.17

14:10

Fanfare 2

Koninklijke Muziekvereniging De Leiezonen

1325

Desselgem - BE

  92.67

15:00

Fanfare 2

Wilhelmina Easterein

1315

Easterein - NL

  92.17

15:50

Fanfare 2

CMV Fanfare Oranje

1316

Dokkum - NL

  88.00

16:40

BREAK

     

 

17:30

Harmony 2

Musikgesellschaft Giffers - Tentlingen

1217

Giffers - CH

  84.00

18:20

Harmony 2

Brass in Concert e.V.

1270

Mönchengladbach - DE

  80.00

19:10

Harmony 2

Koninklijke Harmonie Sint Martinus Riemst

1277

Riemst - BE

  94.33

20:00

Harmony 2

Banda Amizade - Banda Sinfónica de Aveiro

1248

Aveiro - PT

  90.17

20:50

Harmony 2

Societat Musical Eslava

1222

Albuixech - ES

  91.00

 

 

 

Sunday 16 July - Rodahal - Harmony & Fanfare

 

Start

Division

Participant

Reg.nr.

City/Country

 

10:00

Fanfare 1

Het Fanfare Collectief

1314

Alblasserdam - NL

  88.58

10:50

Fanfare 1

Koninklijk Erkende Fanfare St. Gertrudis

1310

St. Geertruid - NL

  90.00

11:40

Fanfare 1

Fanfare Orkest Emergo

1333

Castricum - NL

  92.83

12:30

BREAK

     

 

13:30

Fanfare 1

Koninklijke Fanfare St. Caecilia Puth

1303

Puth - NL

  89.00

14:20 Harmony 1 Symphonisches Blasorchester Kreuzlingen 1208 Kreuzlingen - CH  88.17
15:20 Harmony 1 Muziekvereniging Excelsior Eibergen 1205 Eibergen - NL  87.17

16:20

Harmony 1

Orkest Orventus

1287

Oisterwijk - NL

  92.33

17:20

BREAK

     

 

19:00

Harmony 1

Harmonie Concordia

1292

Obbicht - NL

  92.67

20:00

Harmony Concert

Sinfonisches Blasorchester Bern

1252

Bern - CH

 90.00

 

 

 

Sunday 16 July - Parkstad Limburg Theater Heerlen - Harmony & Fanfare

 

Start

Division

Participant

Reg.nr.

City/Country

Score

10:00

Harmony 3

Hangzhou No.4 High School Symphonic Winds

1238

Hangzhou - CN

  85.67

10:40

Harmony 3

Projektorchester Eifel

1246

Düren - DE

  70.00

11:20

Harmony 3

Musart Youth Wind Orchestra

1261

Singapore - SG

  93.17

12:00

Harmony 3

Blasorchester Oberseetal

1231

Ballwil - CH

  83.00

12:40

BREAK

     

 

13:30

Fanfare 3

Fanfare Kimbanguiste

1330

Paris - FR

 ?

14:10

Fanfare 3

K.F. St. Jozefsgilde Mol-Sluis

1309

Mol - BE

  97.00

14:50

Fanfare 2

Koninklijke Fanfare Condordia

1322

Malderen - BE

  86.67

15:40

Fanfare 2

Koninklijke Fanfare Rumolduszonen

1332

Humbeek - Grimbergen - BE

  92.83

16:30

BREAK

     

 

18:00

Harmony 2

Sinfonisches Blasorchester Bitburg-Prüm

1256

Bitburg und Prüm - DE

  87.00

18:50

Harmony 2

Koninklijk Harmonieorkest Kerkrade

1218

Kerkrade - NL

  95.33

19:40

Harmony 2

Harmonie St. Caecilia Nieuwenhagen-Landgraaf

1204

Landgraaf - NL

  91.83

 

 

 

Friday 21 July - Parkstad Limburg Theater - Percussion

 

Start

Division

Participant

Reg.nr.

City/Country

Score

13:00

First

Slagwerkgroep Harmonie St. Caecilia

1408

Doornenburg - NL

  84.40

14:15

World

Slagwerkgroep Avant-Garde

1412

Klundert - NL

  86.20

15:45

BREAK

 

17:00 World Kasetsart University Percussion Ensemble 1416 Bangkok - TH  89.40

18:30

World

Elspeets Fanfare Korps

1402

Elspeet - NL

  95.90

20:00

World

Singapore Wind Symphony Percussion Ensemble

1414

Singapore - SG

  85.96

21:30

World

CMV Wilhelmina

1406

Bedum - NL

  84.86

 

 

 

Saturday 22 July - Rodahal - Harmony & Fanfare

 

Start

Division

Participant

Reg.nr.

City/Country

Score

10:00

Fanfare 1

Christelijke Muziekvereniging Oranje

1307

Grootegast - NL

  94.25

10:50

Fanfare 1

Fanfare Monte Corona Kronenberg & Evertsoord

1319

Kronenberg - NL

  88.83

11:40

Fanfare 1

Christelijke Muziekvereniging "Eendracht Maakt Macht"

1301

Oudega - NL

  88.25

12:30

BREAK

     

 

14:00

Fanfare 1

Koninklijke Fanfare De Werkmanszonen

1312

Zichen - BE

  90.00

14:50

Harmony 1

Brescia Wind Orchestra

1263

Castrezzato Brescia - IT

  ?

15:50

Harmony 1

Koninklijke Harmonie Sint Martinus Opgrimbie

1267

Opgrimbie - BE

  95.33

16:50

BREAK

     

 

18:30

Harmony Concert

La Concordia

1220

Fribourg - CH

  91.70

20:00

Harmony Concert

Sinfonisches Blasorchester Ried

1228

Ried - AT

  91.00

 

 

 

Saturday 22 July - Parkstad Limburg Theater Heerlen - Harmony & Fanfare

 

Start

Division

Participant

Reg.nr.

City/Country

Score

10:00

Harmony 3

Ying Wa Primary School Symphonic Band

1273

Hong Kong - CN

  87.50

10:40

Harmony 3

Corpo Musicale S. Cecilia

1206

Triuggio - IT

  80.50

11:20

Harmony 3

Seri Puteri Symphonic Winds

1260

Cyberjaya - MY

  74.67

12:00

Harmony 3

Burton Borough School Concert Band

1221

Telford - UK

  75.00

12:40

BREAK

 

13:30

Harmony 3

Musikverein Lichtenberg e.V.

1209

Morsbach - DE

  76.00

14:10

Harmony 3

Abraham Darby Academy Showband

1289

Telford - UK

  76.50

14:50

Fanfare 3

Koninklijk Fanfare Orkest Volksopbeuring Massemen

1327

Massemen - BE

 93.83

15:30

Fanfare 3

Fanfare De Bazuin

1317

Augustinusga - NL

  88.17

16:10

Fanfare 2

Christelijke Muziekvereniging Excelsior Grijpskerk

1329

Grijpskerk - NL

  88.33

17:00

BREAK

 

18:00

Harmony 2

Agrupación Musical San Clemente de La Mancha

1251

San clemente - Cuenca - ES

  88.17

18:50

Harmony 2

Symphonic Band Majovak Karvina

1226

Karviná - CZ

  83.17

19:40

Harmony 2

Blasorchester Feldmusik Willisau

1215

Willisau - CH

  84.67

20:30

Harmony 2

Banda Musicale A.Cantiani di Ronciglione

1211

Ronciglione - IT

  87.83

21:20

Harmony 2

Banda Sinfonica Asociacion Amigos de la Musica de Yecla

1265

Yecla - ES

  96.17

 

 

 

Sunday 23 July - Rodahal - Harmony & Fanfare

 

Start

Division

Participant

Reg.nr.

City/Country

Score

10:00

Harmony 1

Orkiestra Grandioso Radom

1288

Radom - PL

  75.00

11:00

Harmony 1

Uppsala Blåsarsymfoniker

1249

Uppsala - SE

  88.50

12:00

Harmony 1

Orchestre d'Harmonie de Saint Omer

1213

Saint Omer - FR

  81.17

13:00

BREAK

 

14:00

Fanfare 1

Fanfare De Eendracht

1308

Den Ilp Landsmeer - NL

  92.20

14:50

Fanfare 1

Fanfareorkest Brass-aux-Saxes

1326

Westerlo - BE

  90.17

15:40

Harmony 1

Freiburger Blasorchester

1237

Freiburg im Breisgau - DE

  87.00

16:40

Harmony 1

Bläserphilharmonie Aachen

1254

Aachen - DE

  92.08

17:40

BREAK

 

19:00

Harmony 1

Harmonie St. Cecilia Grevenbicht-Papenhoven

1232

Grevenbicht - NL

  92.75

20:00

Harmony 1

XBY Concert Band

1275

Bromley - UK

  82.67

21:00 Harmony 1 Orchestra Wind and Kasetsart University Wind Symphony 1293 Bangkok - TH  91.00

 

 

 

Sunday 23 July - Parkstad Limburg Theater Heerlen- Harmony & Fanfare

 

Start

Division

Participant

Reg.nr.

City/Country

Score

10:00

Harmony 3

Unió Musical Alqueriense

1243

Les Alqueries - ES

  88.17

10:40

Harmony 3

Kreisorchester Lichtenfels

1271

Lichtenfels - DE

  70.33

11:20

Harmony 3

Salesiana del Niño Jesús Symphonic Band

1239

Bogotá - CO

  96.83

12:00

Harmony 3

Orchestra Fiati Giovanni XXIII Pianezza

1262

Pianezza - IT

  89.00

12:40

BREAK

     

 

13:30

Harmony 3

Werkskapelle der Knauf Insulation GmbH Ferndorf

1250

Ferndorf - AT

  80.00

14:10

Harmony 3

Kelag Blasorchester

1281

Villach - AT

  84.00

14:50

Fanfare 3

Koninklijke Fanfare De Vrije Burgers Val-Meer

1328

Riemst - BE

 91.00

15:30

Fanfare 3

Muziekvereniging Stêd Sleat

1320

Sloten - NL

  86.00

16:10

BREAK

     

 

17:30

Harmony 2

Bromley Youth Concert Band

1230

London - UK

  78.00

18:20

Harmony 2

Ying Wa College Band

1257

Hong Kong - CN

  87.67

19:10

Harmony 2

Symphonic Youth Wind Band Ulm

1229

Ulm - DE

  92.00

20:00

Harmony 2

Banda Sinfónica de Tocancipá

1268

Tocancipá Cundinamarca - CO

  92.33

20:50

Harmony 2

National University of Singapore Wind Symphony

1285

Singapore - SG

  86.67

 

 

 

Friday 28 July - Parkstad Limburg Theaters - Percussion

 

Start

Division

Participant

Reg.nr.

City/Country

Score

13:00

First

Saint Gabriel Percussion Ensemble

1417

Bangkok - TH

  ?

14:00

World

Slagwerkgroep Crescendo

1411

Zevenaar - NL

  94.86

15:30

World

Slagwerkensemble Soli Deo Gloria Ommen

1410

Ommen - NL

  88.40

17:00

BREAK

     

 

18:00

World

Slagwerkgroep Excelsior Oostendorp

1403

Oostendorp - NL

  90.60

19:30

World

Det Fynske Slagtøjsakademi

1413

Svendborg - DK

  97.06

 

 

 

Saturday 29 July - Rodahal - Harmony & Fanfare

 

Start

Division

Participant

Reg.nr.

City/Country

Score

10:00

Harmony 1

Hong Kong Young Musicians' Wind Orchestra

1201

Hong Kong - HK

  87.67

11:00

Harmony 1

RUM Symphonic Wind Band

1279

Stockholm - SE

  88.67

12:00

Harmony 1

Orchestra di Fiati "Città di Ferentino"

1224

Ferentino - IT

  93.17

13:00

BREAK

 

14:00

Harmony 1

The Hong Kong Symphonic Winds

1223

Hong Kong - CN

  87.67

15:00

Harmony 1

Junge Studentische Bläserphilharmonie

1291

Düsseldorf - DE

  92.17

16:00

BREAK

 

17:00

Harmony Concert

Toulouse Wind Orchestra

1214

Toulouse - FR

  92.60

18:30

Harmony Concert

Nantes Philharmonie

1278

Nantes - FR

  85.10

20:00

Fanfare Concert

Gelders Fanfare Orkest

1302

Elburg - NL

  95.85

21:30

Fanfare Concert

Fanfare St. Caecilia Schimmert

1331

Schimmert - NL

  95.80

 

 

 

Saturday 29 July - Parkstad Limburg Theater Heerlen - Harmony & Fanfare

 

Start

Division

Participant

Reg.nr.

City/Country

Score

10:00

Harmony 3

Guangzhou Small Sailboat Childrens Orchestral Band

1284

Guangzhou - CN

  ??

10:40

Harmony 3

Brent Concert Band

1241

London - UK

  77.00

11:20

Harmony 3

Stadtkaplle Friedberg e.V.

1272

Friedberg - DE

  80.25

12:00

BREAK

     

 

13:30

Harmony 3

Suranaree Wiitaya Wind Symphony

1294

Bangkok - Thailand

  88.42

14:10

Harmony 3

Banda Sinfónica de la Escuela de Música de Cajicá

1253

Cajicá - CO

  90.17

14:50

Harmony 2

Musikverein Miliz- und Trachtenkapelle Oberharmersbach

1233

Oberharmersbach - DE

  86.83

15:40

Harmony 2

Casino Musical de Godella

1244

Godella - ES

  93.17

16:30

Harmony 2

Latvia Youth Symphonic Band

1290

Riga - LV

  80.67

 

 

 

Sunday 30 July - Rodahal - Harmony & Fanfare

 

Start

Division

Participant

Reg.nr.

City/Country

Score

10:00

Harmony 1

Sociedad Musical Santa Cecilia

1282

Requena - ES

 89.00

11:00

Harmony 1

Koninklijke Oude Harmonie van Eijsden

1212

Eijsden - NL

 94.08

12:00

BREAK

 

13:00

Harmony Concert

Rovereto Wind Orchestra

1255

Rovereto TN - IT

 85.00

14:30

Harmony Concert

Landesblasorchester Baden-Württemberg

1203

Stuttgart - DE

 96.00

16:00

BREAK

 

17:00

Harmony Concert

Harmonie St. Petrus & Paulus Wolder-Maastricht

1234

Maastricht - NL

 96.50

18:30

Harmony Concert

Banda Sinfónica del CIM La Armónica de Buñol

1227

Buñol Valencia - ES

 92.45

 

 

 

Sunday 30 July - Parkstad Limburg Theater Heerlen - Harmony & Fanfare

 

Start

Division

Participant

Reg.nr.

City/Country

Score

10:00

Harmony 3

Fundación Musical Manuel de Falla de Illescas

1242

Illescas - ES

 94.25

10:40

Harmony 3

Banda Musicale de Pont-Saint-Martin

1274

Consol - IT

 ?

11:20

Harmony 3

Vlaams Jeugdharmonie Orkest

1210

Bierbeek - BE

 84.58

12:40

BREAK

 

13:30

Harmony 2

Sinfonisches Blasorchester Wehdel

1283

Wehdel - DE

 92.50

14:20

Harmony 2

Harmonie Sternberk

1280

Sternberk - CZ

 77.33

15:10

Harmony 2

Associació Banda Simfònica de Reus

1266

Reus - ES

 94.83

16:00

Harmony 2

Banda Musicale Monastir

1240

Monastir - IT

 86.00